Darmowe próbki płytek do Twojej łazienki


Jeśli planujesz remont lub budowę łazienki staniesz wkrótce przed jedną z najważniejszych decyzji dotyczących wyglądu Twojej przyszłej łazienki - wyborem odpowiednich płytek ceramicznych. W katalogach drukowanych i internecie znajdziesz setki wzorów i aranżacji, ale nie będziesz mieć pewności czy dana płytka w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciu, w jaki sposób odbija światło, jak prezentuje się jej struktura, jaka jest w dotyku itd. 

Odwiedzając salony stacjonarne możesz obejrzeć płytki na żywo i odpowiedzieć sobie na większość z ww. pytań, ale w dalszym ciągu nie będziesz wiedzieć jak dana płytka będzie prezentować się właśnie w Twojej łazience, czy będzie pasować do pozostałych pomieszczeń w Twoim domu, do mebli czy innych elementów wystroju wnętrza. 

Idealnym rozwiązaniem byłoby zabranie do domu wszystkich płytek z kolekcji która Ci się podoba, aby na miejscu sprawdzić czy będą one spełniać wszystkie Twoje oczekiwania.

W sklepie internetowym NESTOR Design dajemy Ci taką możliwość!

Możesz całkowicie bezpłatnie zamówić próbki płytek z każdej naszej kolekcji, a my dostarczymy je do Twojego domu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Pokrywasz jedynie koszty wysyłki w wysokości 20zł, a my zwracamy Ci je w 100% w postaci kodu rabatowego na zakupy w naszym sklepie. 

W każdej kolekcji w naszym sklepie znajdziesz przycisk "Zamów próbki", gdzie dosłownie w minutę możesz zamówić bezpłatne próbki prosto do swojego domu. Bez zakładania konta, bez zbędnych formalności.

Jeśli płytki przypadną Ci do gustu, na podobnych zasadach możesz zamówić bezpłatny projekt dostosowany do Twojej łazienki.