Inspiracje


Jedyna taka oferta w Polsce

Oferta darmowych próbek płytek

Zapraszamy do skorzystania z jedynej takiej oferty zakupu kompletnych łazienek w Polsce. - oryginalne i jedyne w swoim rodzaju kompletne kolekcje płytek łazienkowych najlepszych włoskich i hiszpańskich projektantów - darmowe próbki płytek z każdej kolekcji dostarczone kurierem prosto do Państwa domu (należy opłacić jedynie koszty wysyłki w wysokości 20zł, które odliczymy w całości od kosztu zamówionej łazienki) - darmowy, profesjonalny projekt łazienki (zadatek w wysokości 600zł odliczymy w całości od kosztu zamówionej łazienki)

czytaj więcej

Kamień naturalny i drewno w łazience

Płytki kamień naturalny i drewno

W ciągu ostatnich dwudziestu lat nowe technologie produkcji płytek ceramicznych pozwoliły na uzyskanie nieosiągalnych dotąd wzorów imitujących w perfekcyjny sposób piękno samej natury. Jedne z najbardziej atrakcyjnych wzorów ostatnich lat to te imitujące kamień naturalny i drewno, które od zarania dziejów towarzyszyły ludzkości jako solidny materiał budowlany, a także element wystroju wnętrz, zwłaszcza tych w królewskich pałacach i szlacheckich dworach.

czytaj więcej

Darmowe próbki płytek do Twojej łazienki

Darmowe próbki płytek ceramicznych

Jeśli planujesz remont lub budowę łazienki staniesz wkrótce przed jedną z najważniejszych decyzji dotyczących wyglądu Twojej przyszłej łazienki - wyborem odpowiednich płytek ceramicznych. W katalogach drukowanych i internecie znajdziesz setki wzorów i aranżacji, ale nie będziesz mieć pewności czy dana płytka w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciu, w jaki sposób odbija światło, jak prezentuje się jej struktura, jaka jest w dotyku itd. Odwiedzając salony stacjonarne możesz obejrzeć płytki na żywo i odpowiedzieć sobie na większość z ww. pytań, ale w dalszym ciągu nie będziesz wiedzieć jak dana płytka będzie prezentować się właśnie w Twojej łazience, czy będzie pasować do pozostałych pomieszczeń w Twoim domu, do mebli czy innych elementów wystroju wnętrza.

czytaj więcej